Os 7615 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 16.34 | ||||
Potvorov | x | 16.38 | 16.38 | ||
Mladotice | 16.44 | 16.47 | |||
Mladotice zastávka | x | 16.50 | 16.50 | ||
Horní Hradiště | x | 16.54 | 16.54 | ||
Plasy | 16.57 | 16.59 | |||
Kaznějov | 17.05 | 17.06 | |||
Horní Bříza | 17.15 | 17.16 | |||
Horní Bříza zastávka | 17.19 | 17.20 | |||
Třemošná u Plzně | 17.25 | 17.26 | |||
Plzeň-Orlík | x | 17.28 | 17.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 17.31 | 17.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 17.34 | 17.35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci