Os 6957 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.15 | ||||
Dolní Zálezly | 22.22 | 22.22 | |||
Prackovice nad Labem | 22.25 | 22.26 | |||
Litochovice nad Labem | 22.28 | 22.28 | |||
Malé Žernoseky | 22.31 | 22.31 | |||
Lovosice město | 22.33 | 22.34 | |||
Lovosice | 22.36 | 22.37 | |||
Lukavec | 22.40 | 22.41 | |||
Nové Kopisty | 22.43 | 22.43 | |||
Bohušovice nad Ohří | 22.45 | 22.46 | |||
Hrdly | 22.48 | 22.48 | |||
Oleško | 22.50 | 22.51 | |||
Hrobce | 22.54 | 22.54 | |||
Roudnice nad Labem | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci