R 678 | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.53 | ||||
Praha-Podbaba | 18.00 | 18.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.17 | 18.18 | |||
Hněvice | 18.34 | 18.35 | |||
Roudnice nad Labem | 18.41 | 18.42 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.49 | 18.50 | |||
Lovosice | 18.56 | 18.58 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.14 | 19.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 19.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci