R 677 „Radobýl“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.39 | 7.41 | |||
Lovosice | 7.57 | 7.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 8.04 | 8.05 | |||
Roudnice nad Labem | 8.12 | 8.13 | |||
Hněvice | 8.19 | 8.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 8.37 | 8.38 | |||
Praha-Podbaba | 8.54 | 8.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 9.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci