Os 5904 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDsee454 + Bdmteeo294 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 5.17 | ||||
Hamry nad Sázavou | 5.20 | 5.21 | |||
Sázava u Žďáru | 5.24 | 5.25 | |||
Nížkov | 5.28 | 5.29 | |||
Ronov nad Sázavou | 5.31 | 5.31 | |||
Přibyslav | 5.34 | 5.34 | |||
Přibyslav zastávka | 5.37 | 5.37 | |||
Stříbrné Hory | 5.40 | 5.41 | |||
Pohled | 5.43 | 5.43 | |||
Pohledští Dvořáci | 5.46 | 5.47 | |||
Havlíčkův Brod | 5.51 | 5.53 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 5.57 | 5.57 | |||
Okrouhlice | 6.01 | 6.02 | |||
Pohleď | 6.05 | 6.06 | |||
Světlá nad Sázavou | 6.09 | 6.10 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 6.13 | 6.14 | |||
Sázavka | 6.19 | 6.19 | |||
Leština u Světlé | 6.24 | 6.28 | |||
Nová Ves u Leštiny | 6.31 | 6.32 | |||
Vlkaneč | 6.34 | 6.35 | |||
Golčův Jeníkov město | 6.41 | 6.42 | |||
Golčův Jeníkov | 6.45 | 6.45 | |||
Horky u Čáslavi | 6.49 | 6.50 | |||
Čáslav | 6.55 | 6.56 | |||
Třebešice | 7.00 | 7.00 | |||
Církvice | 7.02 | 7.02 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.05 | 7.06 | |||
Hlízov | 7.08 | 7.09 | |||
Kolín | 7.16 | 7.29 | |||
Kolín-Zálabí | 7.31 | 7.31 | |||
Veltruby | 7.35 | 7.35 | |||
Velký Osek | 7.38 | 7.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 7.41 | 7.42 | |||
Poděbrady | 7.46 | 7.47 | |||
Velké Zboží | 7.50 | 7.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci