Os 5237 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 19.53 | 19.54 | |||
Káranice | 19.57 | 19.58 | |||
Kratonohy | x | 20.01 | 20.01 | ||
Dobřenice | 20.04 | 20.05 | |||
Lhota pod Libčany | x | 20.08 | 20.08 | ||
Praskačka | 20.12 | 20.16 | |||
Hradec Králové-Kukleny | x | 20.20 | 20.20 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci