Os 3645 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.57 | ||||
Hlušovice | x | 22.03 | 22.03 | ||
Bohuňovice | 22.07 | 22.11 | |||
Štarnov | x | 22.14 | 22.14 | ||
Šternberk | 22.19 | 22.20 | |||
Babice u Šternberka | x | 22.23 | 22.23 | ||
Mladějovice | x | 22.27 | 22.27 | ||
Újezd u Uničova | 22.31 | 22.32 | |||
Uničov zastávka | x | 22.36 | 22.36 | ||
Uničov | 22.40 | 22.47 | |||
Troubelice | 22.52 | 22.52 | |||
Troubelice zastávka | x | 22.56 | 22.56 | ||
Nová Hradečná | x | 22.59 | 22.59 | ||
Libina | 23.06 | 23.12 | |||
Hrabišín | x | 23.18 | 23.18 | ||
Nový Malín | x | 23.24 | 23.24 | ||
Šumperk | 23.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci