Os 3619 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 20.56 | ||||
Bludov | 21.02 | 21.05 | |||
Bludov lázně | x | 21.09 | 21.09 | ||
Bohutín | x | 21.13 | 21.13 | ||
Bartoňov | x | 21.16 | 21.16 | ||
Ruda nad Moravou | 21.19 | 21.20 | |||
Komňátka | x | 21.23 | 21.23 | ||
Bohdíkov | 21.26 | 21.27 | |||
Raškov | x | 21.29 | 21.29 | ||
Hanušovice Holba | x | 21.33 | 21.33 | ||
Hanušovice | 21.36 | 21.37 | |||
Potůčník | x | 21.42 | 21.42 | ||
Jindřichov na Moravě | 21.47 | 21.47 | |||
Nové Losiny | x | 21.52 | 21.52 | ||
Branná | 21.59 | 21.59 | |||
Ostružná | 22.10 | 22.11 | |||
Ramzová | x | 22.15 | 22.15 | ||
Horní Lipová | 22.24 | 22.24 | |||
Lipová Lázně | 22.31 | 22.31 | |||
Lipová Lázně zastávka | x | 22.35 | 22.35 | ||
Jeseník | 22.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci