..: Trasa vlaku Os 7501 - JŘ 2016 :..
Os 7501
Řazení vlaku: 813  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Diviaky   3.59 2
  Turčianske Teplice  4.01 4.02 
  Horná Štubňa zastávka  4.07 4.08 
  Horná Štubňa  4.12 4.14 2
  Turček  4.21 4.21 
  Kremnické Bane  4.28 4.29 3
  Kremnica  4.40 4.41 2
  Jastrabá  4.52 4.52 
  Bartošova Lehôtka  4.55 4.56 2
  Trnavá Hora  5.08 5.08 
  Hronská Dúbrava  5.13 5.14 4
  Zvolen osobná stanica  5.24  2.



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster