R 704 „Polom“ | |
Řazení vlaku: 361 + WLABmee62 + Ampeer + WRRmeer61 + Bdghmeer61 + 2xBmpeer61 + Bmpeer61/Bpeer61 + Bdteer + 5xBmeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 5.19 | 2. | |||
Považská Bystrica | 5.53 | 5.55 | 1. | ||
Púchov | 6.07 | 6.09 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 6.24 | 6.26 | 2./4 | ||
Trenčín | 6.32 | 6.34 | 3./3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 6.52 | 6.54 | 1./4 | ||
Piešťany | 7.05 | 7.07 | 2./4 | ||
Leopoldov | 7.18 | 7.20 | 3./8 | ||
Trnava | 7.32 | 7.34 | 1./106 | ||
Bratislava-Vinohrady | 7.57 | ||||
Bratislava hlavná stanica | 8.05 | 3./10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci