R 609 „Spišan“ | |
Řazení vlaku: 362_b + 4xBmeer61 + Bmpeer61/Bpeer61 + Bdteer + 3xBmpeer61 + Bdghmeer61 + WRRmeer61 + Aeer61 + Ampeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 13.55 | 3./10 | |||
Bratislava-Vinohrady | 14.00 | 14.02 | |||
Trnava | 14.25 | 14.27 | 2./103 | ||
Leopoldov | 14.38 | 14.40 | 2./3 | ||
Piešťany | 14.52 | 14.54 | 1nástupište/3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 15.05 | 15.07 | 1./4 | ||
Trenčín | 15.24 | 15.26 | 2./3 | ||
Trenčianska Teplá | 15.32 | 15.34 | 1./3 | ||
Púchov | 15.51 | 15.53 | 1. | ||
Považská Bystrica | 16.04 | 16.06 | 3 | ||
Žilina | 16.41 | 16.45 | 2. | ||
Vrútky | 17.01 | 17.03 | 2 | ||
Kraľovany | 17.15 | 17.17 | 4 | ||
Ružomberok | 17.32 | 17.34 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 17.51 | 17.53 | 2 | ||
Štrba | 18.20 | 18.22 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 18.35 | 18.38 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 18.55 | 18.57 | 2 | ||
Margecany | 19.22 | 19.24 | 5 | ||
Kysak | 19.38 | 19.40 | 8 | ||
Košice | 19.52 | 2./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci