Os 4656 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šaľa | 12.52 | 2 | |||
Topoľnica | 12.57 | 12.57 | |||
Galanta | 13.02 | 13.03 | 4 | ||
Sládkovičovo | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Pusté Úľany | 13.14 | 13.14 | |||
Reca | 13.19 | 13.20 | |||
Senec | 13.23 | 13.24 | 3 | ||
Veľký Biel | 13.27 | 13.28 | |||
Bernolákovo | 13.31 | 13.32 | 3 | ||
Ivanka pri Dunaji | 13.36 | 13.36 | |||
Bratislava-Vajnory | 13.40 | 13.41 | Nástupište/902 | ||
Bratislava-Vinohrady | 13.45 | 13.46 | |||
Bratislava hlavná stanica | 13.51 | 6. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci