..: Trasa vlaku Os 9532 - JŘ 2016 :..
Os 9532
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   16.42 
  Praha hlavní nádraží  16.46 16.48 
  Praha-Vysočany  16.55 16.55 
  Praha-Satalice  17.04 17.04 
  Praha-Kbely x17.07 17.07 
  Praha-Čakovice  17.11 17.12 
  Hovorčovice x17.16 17.16 
  Měšice u Prahy  17.19 17.19 
  Zlonín x17.21 17.21 
  Kojetice u Prahy x17.24 17.24 
  Neratovice  17.28 17.32 
  Tišice x17.35 17.35 
  Všetaty  17.39 17.40 
  Byšice  17.44  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster