Os 5813 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.55 | ||||
Praha-Vysočany | 8.02 | 8.03 | |||
Praha-Horní Počernice | 8.10 | 8.11 | |||
Zeleneč | 8.15 | 8.15 | |||
Mstětice | 8.18 | 8.18 | |||
Čelákovice | 8.23 | 8.24 | |||
Čelákovice-Jiřina | 8.26 | 8.26 | |||
Lysá nad Labem | 8.32 | 8.33 | |||
Ostrá | 8.36 | 8.36 | |||
Stratov | 8.38 | 8.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 8.41 | 8.42 | |||
Kamenné Zboží | 8.45 | 8.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.49 | 9.01 | |||
Velké Zboží | 9.06 | 9.06 | |||
Poděbrady | 9.08 | 9.09 | |||
Libice nad Cidlinou | 9.14 | 9.15 | |||
Velký Osek | 9.17 | 9.18 | |||
Veltruby | 9.21 | 9.21 | |||
Kolín-Zálabí | 9.25 | 9.25 | |||
Kolín | 9.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci