Os 5045 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 21.55 | ||||
Brandýs nad Orlicí | 21.59 | 22.00 | |||
Bezpráví | x | 22.04 | 22.04 | ||
Ústí nad Orlicí | 22.10 | 22.10 | |||
Ústí nad Orlicí město | 22.12 | 22.13 | |||
Dlouhá Třebová | 22.17 | 22.18 | |||
Česká Třebová | 22.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci