EN 442 „Bohemia“ | |
Řazení vlaku: 757 + Bdmpee233 + Bmz235 + Bdghmeer61 + Bcmz834 + 2xWLABmee62 + WLAB/WLABmee62 + DDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 19.46 | ||||
Strážske | 19.55 | 19.56 | |||
Michalovce | 20.07 | 20.12 | |||
Bánovce nad Ondavou | 20.21 | 20.23 | |||
Trebišov | 20.33 | 20.41 | |||
Košice | 21.28 | 22.08 | |||
Kysak | 22.20 | 22.22 | |||
Margecany | 22.36 | 22.38 | |||
Spišská Nová Ves | 23.03 | 23.05 | |||
Poprad-Tatry | 23.23 | 23.25 | |||
Štrba | 23.40 | 23.42 | |||
Liptovský Mikuláš | 0.08 | 0.10 | |||
Ružomberok | 0.26 | 0.28 | |||
Kraľovany | 0.43 | 0.45 | |||
Vrútky | 0.57 | 0.59 | |||
Žilina | 1.15 | 1.34 | |||
Čadca | 1.59 | 2.01 | |||
Třinec (Trzyniec) | 2.22 | 2.23 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 2.28 | 2.30 | |||
Karviná hlavní nádraží | 2.48 | 2.49 | |||
Bohumín | 3.03 | 3.40 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 3.47 | 3.49 | |||
Ostrava-Svinov | 3.56 | 3.59 | |||
Studénka | 4.09 | 4.10 | |||
Suchdol nad Odrou | 4.19 | 4.20 | |||
Hranice na Moravě | 4.34 | 4.35 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.04 | 5.16 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.39 | 5.40 | |||
Česká Třebová | 6.04 | 6.05 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.40 | 6.42 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.39 | 8.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci