Os 20881 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hof Hbf | 15.07 | ||||
Oberkotzau | 15.13 | 15.13 | |||
Rehau | 15.21 | 15.22 | |||
Schönwald (Oberfr) | 15.31 | 15.32 | |||
Selb-Plößberg | 15.34 | 15.39 | |||
Aš | 15.46 | 15.47 | |||
Hazlov | 15.56 | 15.58 | |||
Vojtanov obec | x | 16.01 | 16.01 | ||
Františkovy Lázně | 16.10 | 16.12 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 16.13 | 16.13 | ||
Cheb | 16.19 | 16.27 | |||
Cheb-Skalka | x | 16.31 | 16.31 | ||
Pomezí nad Ohří | x | 16.36 | 16.36 | ||
Schirnding | 16.40 | 16.40 | |||
Arzberg (Oberfr) | 16.44 | 16.44 | |||
Marktredwitz | 16.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci