Os 17544 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 10.23 | ||||
Bezděkov u Klatov | x | 10.27 | 10.27 | ||
Janovice nad Úhlavou | 10.31 | 10.32 | |||
Dubová Lhota | x | 10.36 | 10.36 | ||
Úborsko | x | 10.38 | 10.38 | ||
Pocinovice | 10.43 | 10.43 | |||
Loučim | x | 10.48 | 10.48 | ||
Dobříkov na Šumavě | 10.52 | 10.52 | |||
Chodská Lhota | x | 10.55 | 10.55 | ||
Kdyně | 11.00 | 11.02 | |||
Starec | x | 11.05 | 11.05 | ||
Kout na Šumavě | 11.07 | 11.08 | |||
Spáňov | x | 11.12 | 11.12 | ||
Domažlice | 11.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci