Vlak 13771 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 14.59 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 15.02 | 15.02 | ||
Loučná nad Desnou | x | 15.05 | 15.05 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 15.08 | 15.08 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 15.12 | 15.12 | ||
Velké Losiny | 15.14 | 15.16 | |||
Velké Losiny zámek | x | 15.18 | 15.18 | ||
Rapotín | x | 15.20 | 15.20 | ||
Rapotín zastávka | x | 15.21 | 15.21 | ||
Petrov nad Desnou | 15.24 | 15.26 | |||
Vikýřovice-Lesní | x | 15.28 | 15.28 | ||
Vikýřovice | x | 15.30 | 15.30 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 15.32 | 15.32 | ||
Šumperk | 15.35 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci