Os 9341 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.40 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.49 | 16.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.51 | 16.51 | |||
Praha-Běchovice | 16.54 | 16.54 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 17.00 | 17.00 | |||
Úvaly | 17.05 | 17.05 | 1/2 | ||
Tuklaty | 17.10 | 17.10 | |||
Rostoklaty | 17.13 | 17.13 | |||
Český Brod | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Klučov | 17.21 | 17.21 | |||
Poříčany | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Tatce | 17.28 | 17.28 | |||
Pečky | 17.32 | 17.39 | 2 | ||
Cerhenice | 17.42 | 17.42 | |||
Velim | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.48 | 17.48 | |||
Kolín zastávka | 17.52 | 17.52 | |||
Kolín | 17.55 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci