..: Trasa vlaku Os 2003 - JŘ 2015 :..
Os 2003
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čisovice   5.00 2
  Rymaně  5.05 5.05 
  Mníšek pod Brdy  5.08 5.09 3
  Nová Ves pod Pleší  5.14 5.14 
  Malá Hraštice  5.19 5.19 
  Mokrovraty  5.25 5.25 
  Stará Huť  5.31 5.31 
  Dobříš  5.33  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster