Vlak Os 20980 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.06 | 2 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 18.11 | 18.11 | |||
Františkovy Lázně | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 18.19 | 18.19 | |||
Vojtanov | 18.23 | 18.25 | 1 | ||
Plesná | 18.32 | 18.32 | |||
Bad Brambach | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Raun | 18.47 | 18.47 | |||
Sohl | 18.50 | 18.50 | |||
Bad Elster | 18.54 | 18.54 | |||
Adorf (Vogtl) | 18.58 | 19.02 | 2 | ||
Hundsgrün | 19.08 | 19.08 | 1 | ||
Oelsnitz (Vogtl) | 19.14 | 19.14 | 1 | ||
Pirk | 19.19 | 19.20 | |||
Weischlitz | 19.24 | 19.24 | 2[4], | ||
Kürbitz | 19.27 | 19.27 | 1 | ||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 19.29 | 19.29 | |||
Plauen (Vogtl) West | 19.32 | 19.32 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 19.35 | 19.39 | 1 | ||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 19.54 | 19.55 | 3 | ||
Werdau | 20.06 | 1 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci