Vlak Os 9269 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 18.28 | ||||
Zruč nad Sázavou | 18.32 | 18.36 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 18.40 | 18.40 | |||
Laziště | 18.44 | 18.44 | |||
Vlastějovice | 18.46 | 18.46 | |||
Budčice | 18.48 | 18.48 | |||
Chřenovice | 18.51 | 18.51 | |||
Chřenovice-Podhradí | 18.56 | 18.56 | |||
Ledeč nad Sázavou | 19.02 | 19.16 | 2 | ||
Horní Ledeč | 19.18 | 19.18 | |||
Vilémovice | 19.23 | 19.23 | |||
Stvořidla | 19.25 | 19.25 | |||
Smrčná | 19.30 | 19.30 | |||
Mrzkovice | 19.33 | 19.33 | |||
Dolní Březinka | 19.35 | 19.35 | |||
Světlá nad Sázavou město | 19.39 | 19.39 | |||
Světlá nad Sázavou | 19.42 | 3 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci