..: Trasa vlaku Os 9236 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9236 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zruč nad Sázavou   6.01 4
  Zruč nad Sázavou zastávka  6.04 6.04 
  Chabeřice  6.10 6.10 
  Čížov  6.12 6.12 
  Střechov nad Sázavou  6.16 6.16 
  Kácov zastávka  6.21 6.21 
  Kácov  6.25 6.31 2
  Vranice  6.36 6.36 
  Soběšín  6.40 6.40 
  Český Šternberk zastávka  6.44 6.44 
  Český Šternberk  6.46 6.46 
  Malovidy  6.49 6.49 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  6.53 6.53 
  Rataje nad Sázavou zastávka  6.55 6.55 
  Ledečko  6.59 7.00 2
  Samopše  7.03 7.03 
  Sázava  7.09 7.17 2
  Sázava zastávka  7.19 7.19 
  Plužiny  7.22 7.22 
  Stříbrná Skalice  7.26 7.26 
  Samechov  7.29 7.34 2
  Vlkovec  7.37 7.37 
  Chocerady  7.38 7.38 
  Hvězdonice  7.42 7.43 2
  Zlenice  7.47 7.47 
  Lštění  7.50 7.50 
  Čerčany  7.54  1

Sázava-Černé Budy – Čerčany v , kromě 23.XII. – 3.I.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster