..: Trasa vlaku Os 9230 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9230 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Zruč nad Sázavou   3.28 4
  Zruč nad Sázavou zastávka  3.31 3.31 
  Chabeřice  3.35 3.35 
  Čížov  3.37 3.37 
  Střechov nad Sázavou  3.41 3.41 
  Kácov zastávka  3.45 3.45 
  Kácov  3.49 3.50 2
  Vranice  3.55 3.55 
  Soběšín  3.59 3.59 
  Český Šternberk zastávka  4.03 4.03 
  Český Šternberk  4.05 4.05 
  Malovidy  4.08 4.08 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  4.12 4.12 
  Rataje nad Sázavou zastávka  4.14 4.14 
  Ledečko  4.17 4.17 3
  Samopše  4.21 4.21 
  Sázava  4.25 4.26 3
  Sázava zastávka  4.28 4.28 
  Plužiny  4.31 4.31 
  Stříbrná Skalice  4.34 4.34 
  Samechov  4.37 4.38 2
  Vlkovec  4.41 4.41 
  Chocerady  4.42 4.42 
  Hvězdonice  4.46 4.46 2
  Zlenice  4.50 4.50 
  Lštění  4.53 4.53 
  Čerčany  4.57  1

Zruč nad Sázavou-Ledečko jede v ; Ledečko-Čerčany jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster