..: Trasa vlaku Os 9213 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9213 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   15.08 1
  Lštění  15.11 15.11 
  Zlenice  15.14 15.14 
  Hvězdonice  15.18 15.19 2
  Chocerady  15.22 15.22 
  Vlkovec  15.24 15.24 
  Samechov  15.28 15.29 2
  Stříbrná Skalice  15.32 15.32 
  Plužiny  15.35 15.35 
  Sázava zastávka  15.39 15.39 
  Sázava  15.42 15.45 2
  Samopše  15.50 15.50 
  Ledečko  15.54 15.59 2
  Rataje nad Sázavou zastávka  16.01 16.01 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  16.03 16.03 
  Malovidy  16.07 16.07 
  Český Šternberk  16.10 16.10 
  Český Šternberk zastávka  16.12 16.12 
  Soběšín  16.17 16.17 
  Vranice  16.21 16.21 
  Kácov  16.27 16.28 2
  Kácov zastávka  16.31 16.31 
  Střechov nad Sázavou  16.36 16.36 
  Čížov  16.40 16.40 
  Chabeřice  16.42 16.42 
  Zruč nad Sázavou zastávka  16.47 16.47 
  Zruč nad Sázavou  16.51 17.00 3
  Horka nad Sázavou  17.04 17.04 
  Laziště  17.08 17.08 
  Vlastějovice  17.10 17.10 
  Budčice  17.12 17.12 
  Chřenovice  17.16 17.16 
  Chřenovice-Podhradí  17.22 17.22 
  Ledeč nad Sázavou  17.28 17.43 2
  Horní Ledeč  17.45 17.45 
  Vilémovice  17.50 17.50 
  Stvořidla  17.53 17.53 
  Smrčná  17.58 17.58 
  Mrzkovice  18.02 18.02 
  Dolní Březinka  18.04 18.04 
  Světlá nad Sázavou město  18.08 18.08 
  Světlá nad Sázavou  18.11 18.15 3
  Pohleď  18.20 18.20 
  Okrouhlice  18.24 18.25 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  18.30 18.30 
  Havlíčkův Brod  18.35  3

Zruč nad Sázavou-Světlá nad Sázavou nejede 24.XII.; Světlá nad Sázavou-Havlíčkův Brod jede v ;
Čerčany – Světlá nad Sázavou 18.IV. – 28.IX.;Světlá nad Sázavou – Havlíčkův Brod v od 18.IV. do 26.IX.


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster