Os 4969 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 17.17 | 3/1 | |||
Hradčany | 17.19 | 17.19 | |||
Čebín | 17.22 | 17.22 | |||
Kuřim | 17.27 | 17.28 | 2/1 | ||
Česká | 17.30 | 17.31 | |||
Brno-Řečkovice | 17.35 | 17.35 | |||
Brno-Královo Pole | 17.38 | 17.39 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 17.41 | 17.42 | |||
Brno-Židenice | 17.47 | 17.47 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.52 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci