Os 3719 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 10.31 | 3/5 | |||
Bludov | 10.36 | 10.38 | 2/3 | ||
Postřelmov | 10.41 | 10.41 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 10.45 | 10.45 | |||
Zábřeh na Moravě | 10.48 | 10.49 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 10.53 | 10.54 | 2 | ||
Mohelnice | 10.58 | 10.58 | 3 | ||
Moravičany | 11.01 | 11.01 | 2 | ||
Červenka | 11.08 | 11.09 | 1/4 | ||
Střeň | 11.13 | 11.13 | |||
Štěpánov | 11.17 | 11.17 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.25 | 11.30 | |||
Olomouc-Nové Sady | 11.34 | 11.34 | |||
Nemilany | 11.36 | 11.37 | |||
Kožušany | 11.39 | 11.40 | |||
Blatec | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Vrbátky | 11.46 | 11.47 | 2 | ||
Kraličky | 11.49 | 11.49 | |||
Vrahovice | 11.52 | 11.52 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 11.55 | 12.00 | 6 | ||
Bedihošť | 12.04 | 12.04 | 2 | ||
Čelčice | 12.08 | 12.08 | |||
Pivín | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Doloplazy | 12.15 | 12.15 | |||
Nezamyslice | 12.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci