..: Trasa vlaku Os 19023 - JŘ 2014 :..
Os 19023
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   21.55 4
  Praha-Vršovice  21.59 22.00 3
  Praha-Krč  22.06 22.07 2/2
  Praha-Braník  22.11 22.11 3
  Praha-Modřany zastávka  22.14 22.14 
  Praha-Komořany  22.17 22.17 
  Praha-Zbraslav  22.20 22.20 
  Dolní Břežany-Jarov  22.24 22.24 
  Vrané nad Vltavou  22.27 22.28 2
  Skochovice  22.31 22.31 
  Měchenice  22.34 22.34 
  Bojov  22.44 22.44 
  Bojanovice  22.47 22.47 
  Čisovice  22.51 22.52 2
  Rymaně  22.57 22.57 
  Mníšek pod Brdy  23.00 23.01 3
  Nová Ves pod Pleší  23.06 23.06 
  Malá Hraštice  23.11 23.11 
  Mokrovraty  23.16 23.16 
  Stará Huť  23.21 23.21 
  Dobříš  23.24  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci