Os 19023 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.55 | 4 | |||
Praha-Vršovice | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 22.06 | 22.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 22.11 | 22.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 22.14 | 22.14 | |||
Praha-Komořany | 22.17 | 22.17 | |||
Praha-Zbraslav | 22.20 | 22.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 22.24 | 22.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 22.27 | 22.28 | 2 | ||
Skochovice | 22.31 | 22.31 | |||
Měchenice | 22.34 | 22.34 | |||
Bojov | 22.44 | 22.44 | |||
Bojanovice | 22.47 | 22.47 | |||
Čisovice | 22.51 | 22.52 | 2 | ||
Rymaně | 22.57 | 22.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 23.00 | 23.01 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 23.06 | 23.06 | |||
Malá Hraštice | 23.11 | 23.11 | |||
Mokrovraty | 23.16 | 23.16 | |||
Stará Huť | 23.21 | 23.21 | |||
Dobříš | 23.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster