Os 16960 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Oldřichov u Duchcova | 1.25 | 1/1 | |||
Háj u Duchcova | 1.30 | 1.30 | |||
Osek | 1.33 | 1.33 | |||
Lom u Mostu | 1.38 | 1.38 | |||
Louka u Litvínova | 1.41 | 1.42 | 5 | ||
Litvínov | 1.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci