Os 6703 | |
Řazení vlaku: 812 + 012 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 5.40 | ||||
Tisovec mesto | 5.42 | 5.43 | |||
Rimavská Píla | 5.47 | 5.48 | |||
Hačava | 5.51 | 5.52 | |||
Hačava skálie | 5.53 | 5.54 | |||
Hnúšťa zastávka | 5.56 | 5.57 | |||
Hnúšťa | 6.00 | 6.01 | |||
Likier | 6.03 | 6.04 | |||
Rimavské Brezovo | 6.06 | 6.07 | |||
Rimavská Baňa | 6.11 | 6.22 | |||
Rimavské Zalužany | 6.24 | 6.24 | |||
Kociha | 6.27 | 6.27 | |||
Hrachovo | 6.30 | 6.31 | |||
Nižný Skálnik | 6.33 | 6.33 | |||
Veľké Teriakovce | 6.35 | 6.36 | |||
Čerenčany | 6.39 | 6.40 | |||
Rimavská Sobota | 6.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci