R 1192 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.05 | 2v | |||
Kaznějov | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Plasy | 12.38 | 12.39 | 2 | ||
Žihle | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Kryry | 13.21 | 13.21 | 2 | ||
Podbořany | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Žatec západ | 13.56 | 13.57 | 3 | ||
Žatec | 13.59 | 14.02 | 2 | ||
Chomutov | 14.27 | 14.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 14.31 | 14.32 | |||
Jirkov zastávka | 14.35 | 14.36 | |||
Most | 14.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci