|
IC 509 „SC Pendolino“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 13.13, Pardubice hl.n. 14.06-14.07, Olomouc hl.n. 15.19-15.21, Ostrava-Svinov 16.09-16.11, Ostrava hl.n. 16.18 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 24.6.2011 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem - povinná rezervace místa k sedění - vůz poskytující občerstvení (bistrovůz)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Místa číslo 11, 13, 15 pro invalidy 2) - vůz poskytující občerstvení (bistrovůz) 3) Servis zajišťuje firma JLV, a.s. 4) Místa číslo 42, 44, 46 pro invalidy 5) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 6) Služební prostor pro vlakovou četu 7) Místo číslo 11 pro invalidy 8) Místa číslo 21-26 pro rodiče s dětmi do 10 let 9) Místa číslo 31, 33, 35 pro cestující s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo 10) Místa 84, 86 pro průvodce invalidy na vozíku 11) Místa 94, 96 pro invalidy na vozíku |
|
Poznámky k oběhům:
a) 24., 25. a 31. pro 29509 |
|
|