Os 7662 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.58 | 2v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 7.03 | 7.04 | |||
Plzeň-Bolevec | 7.07 | 7.08 | |||
Plzeň-Orlík | 7.11 | 7.11 | |||
Třemošná u Plzně | 7.14 | 7.17 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 7.22 | 7.23 | |||
Horní Bříza | 7.27 | 7.35 | 1 | ||
Kaznějov | 7.44 | 7.44 | 3 | ||
Plasy | 7.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci