Os 3675 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 17.16 | 2A/3 | |||
Bludov | 17.22 | 17.26 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 17.30 | 17.30 | |||
Bohutín | 17.33 | 17.33 | |||
Bartoňov | 17.36 | 17.36 | |||
Ruda nad Moravou | 17.39 | 17.39 | 3 | ||
Komňátka | 17.43 | 17.43 | |||
Bohdíkov | 17.46 | 17.46 | 4 | ||
Raškov | 17.49 | 17.49 | |||
Hanušovice Holba | 17.51 | 17.51 | |||
Hanušovice | 17.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci