Os 3674 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 16.20 | 3 | |||
Hanušovice Holba | 16.22 | 16.22 | |||
Raškov | 16.25 | 16.25 | |||
Bohdíkov | 16.27 | 16.28 | 4 | ||
Komňátka | 16.31 | 16.31 | |||
Ruda nad Moravou | 16.35 | 16.39 | 3 | ||
Bartoňov | 16.42 | 16.42 | |||
Bohutín | 16.45 | 16.45 | |||
Bludov lázně | 16.48 | 16.49 | |||
Bludov | 16.52 | 16.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci