EC 110 „Praha“ | |
Řazení vlaku: EP09 + Bpee239 + 2xBee240 + WRmz815 + Ampz143 + Bpeer61 + Beer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 13.30 | 13.46 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.53 | 13.55 | |||
Ostrava-Svinov | 14.02 | 14.04 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 14.31 | 14.32 | 3/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.02 | 15.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.30 | 15.32 | 2 | ||
Česká Třebová | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.32 | 16.34 | 3 | ||
Kolín | 16.57 | 16.59 | 3 | ||
Praha-Libeň | 17.40 | 17.41 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci