R 703 „Inovec“ | |
Řazení vlaku: 362 + Aeer61 + BDshmee + 4xBmeer61 + 2xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 17.51 | ||||
Bratislava hlavná stanica | 15.10 | 3./10 | |||
Bratislava-Vinohrady | 15.15 | 15.16 | |||
Trnava | 15.40 | 15.42 | 2. | ||
Leopoldov | 15.53 | 15.55 | 2. | ||
Piešťany | 16.06 | 16.07 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 16.19 | 16.20 | |||
Trenčín | 16.38 | 16.40 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 16.46 | 16.48 | |||
Dubnica nad Váhom | 16.53 | 16.54 | |||
Ilava | 17.00 | 17.01 | |||
Púchov | 17.12 | 17.14 | |||
Považská Bystrica | 17.24 | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci