Vlak 13775 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 17.13 | 1/1 | |||
Kouty nad Desnou | 16.37 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 16.40 | 16.40 | ||
Loučná nad Desnou | x | 16.44 | 16.44 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 16.47 | 16.47 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 16.51 | 16.51 | ||
Velké Losiny | 16.53 | 16.55 | |||
Rapotín | x | 16.58 | 16.58 | ||
Rapotín zastávka | x | 16.59 | 16.59 | ||
Petrov nad Desnou | 17.01 | 17.04 | |||
Vikýřovice-Lesní | x | 17.06 | 17.06 | ||
Vikýřovice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 17.10 | 17.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci