Vlak 13768 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 14.42 | ||||
Šumperk | 14.06 | 1/1 | |||
Vikýřovice u penzionu | x | 14.08 | |||
Vikýřovice | x | 14.10 | 14.10 | ||
Vikýřovice-Lesní | x | 14.12 | 14.12 | ||
Petrov nad Desnou | 14.15 | 14.16 | |||
Rapotín zastávka | x | 14.18 | 14.18 | ||
Rapotín | x | 14.19 | 14.19 | ||
Velké Losiny | 14.23 | 14.25 | |||
Velké Losiny zastávka | x | 14.27 | 14.27 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 14.31 | 14.31 | ||
Loučná nad Desnou | x | 14.35 | 14.35 | ||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 14.39 | 14.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci