Os 12967 | |
Řazení vlaku: 2x642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 19.50 | ||||
Gera Hbf | 17.03 | 1 | |||
Gera Süd | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Gera Ost | 17.08 | 17.09 | |||
Gera-Liebschwitz | 17.11 | 17.11 | |||
Wünschendorf (Elster) Nord | 17.13 | 17.13 | |||
Wünschendorf (Elster) | 17.17 | 17.18 | 3 | ||
Berga (Elster) | 17.25 | 17.30 | 1 | ||
Neumühle (Elster) | 17.36 | 17.36 | |||
Greiz | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Greiz-Dölau | 17.46 | 17.47 | 1 | ||
Elsterberg | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Elsterberg Kunstseidenwerk | 17.52 | 17.52 | |||
Rentzschmühle | 17.56 | 17.56 | |||
Barthmühle | 17.59 | 17.59 | 1 | ||
Plauen (Vogtl) unt Bf | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Plauen (Vogtl) Zellwolle | 18.11 | 18.11 | |||
Kürbitz | 18.14 | 18.15 | |||
Weischlitz | 18.17 | 18.28 | 1 | ||
Pirk | 18.32 | 18.32 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Hundsgrün | 18.44 | 18.44 | 2 | ||
Adorf (Vogtl) | 18.49 | 19.00 | 3 | ||
Bad Elster | 19.03 | 19.04 | |||
Sohl | 19.08 | 19.08 | |||
Raun | 19.11 | 19.11 | |||
Bad Brambach | 19.20 | 19.21 | 1 | ||
Plesná | 19.26 | 19.26 | |||
Vojtanov | 19.33 | 19.33 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 19.37 | 19.37 | |||
Františkovy Lázně | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 19.45 | 19.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci