Os 8265 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.49 | 2/1 | |||
Benešov u Prahy | 5.32 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 5.37 | 5.38 | 3 | ||
Tomice | 5.44 | 5.45 | 1 | ||
Olbramovice | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Votice | 5.56 | 5.59 | 2 | ||
Heřmaničky | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Ješetice | 6.10 | 6.11 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 6.13 | 6.14 | |||
Střezimíř | 6.17 | 6.21 | 2 | ||
Mezno | 6.25 | 6.25 | |||
Sudoměřice u Tábora | 6.28 | 6.35 | 3 | ||
Chotoviny | 6.40 | 6.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci