Os 6712/3 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 17.26 | 3 | |||
Rakovník | 18.57 | 4 | |||
Most | 16.57 | 2 | |||
Obrnice | 17.02 | 17.02 | |||
Bečov u Mostu | 17.09 | 17.09 | 2 | ||
Břvany | 17.15 | 17.15 | 2 | ||
Lenešice | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Louny | 17.36 | 3 | |||
Louny střed | 17.39 | 17.39 | |||
Louny město | 17.41 | 17.41 | |||
Jimlín | 17.46 | 17.46 | |||
Opočno u Loun | 17.49 | 17.49 | |||
Touchovice u Loun | 17.52 | 17.52 | |||
Hřivice | 17.54 | 17.59 | 3 | ||
Konětopy | 18.03 | 18.03 | |||
Solopysky | 18.09 | 18.09 | |||
Domoušice | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Mutějovice | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Kounov | 18.28 | 18.28 | |||
Janov u Rakovníka | 18.31 | 18.31 | |||
Svojetín | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Hořesedly | 18.40 | 18.40 | |||
Chrášťany | 18.44 | 18.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci