Os 5404 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 9.25 | 4 | |||
Nová Paka | 6.53 | 3 | |||
Nová Paka město | 6.54 | 6.55 | |||
Stará Paka | 6.59 | 7.01 | |||
Bělá u Staré Paky | 7.05 | 7.05 | |||
Libštát | 7.09 | 7.10 | |||
Košťálov | 7.12 | 7.19 | 3 | ||
Nedvězí | 7.23 | 7.23 | |||
Semily | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Železný Brod | 7.34 | 7.51 | 1 | ||
Líšný | 7.55 | ||||
Malá Skála | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Dolánky | 8.05 | ||||
Turnov | 8.09 | 8.40 | 1/1 | ||
Doubí u Turnova | 8.45 | 8.45 | |||
Sychrov | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 8.51 | ||||
Hodkovice nad Mohelkou | 8.56 | 8.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Rádlo | 9.10 | 9.10 | |||
Jeřmanice | 9.13 | 9.13 | 3 | ||
Pilínkov | 9.19 | 9.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci