Os 4304 | |
Řazení vlaku: 814 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 8.32 | 1 | |||
Vlárský průsmyk | 6.58 | 3 | |||
Svatý Štěpán | 7.00 | 7.00 | |||
Bylnice | 7.04 | 7.06 | 3 | ||
Popov | 7.11 | 7.11 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 7.16 | 7.19 | 2 | ||
Divnice | 7.21 | 7.21 | |||
Slavičín | 7.25 | 7.25 | 3 | ||
Hostětín | 7.30 | 7.30 | |||
Pitín zastávka | 7.37 | 7.38 | |||
Bojkovice město | 7.41 | 7.41 | |||
Bojkovice | 7.43 | 7.50 | 2/3 | ||
Záhorovice | 7.52 | 7.53 | |||
Nezdenice | 7.56 | 7.56 | 3 | ||
Šumice | 7.59 | 7.59 | |||
Újezdec u Luhačovic | 8.03 | 8.03 | 4 | ||
Uherský Brod | 8.07 | 8.09 | 3 | ||
Havřice | 8.12 | 8.12 | |||
Hradčovice | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 8.21 | 8.21 | |||
Vésky | 8.24 | 8.24 | |||
Kunovice | 8.27 | 8.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci