Os 3618 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 22.48 | 2A/3 | |||
Jeseník | 20.58 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 21.01 | 21.01 | |||
Lipová Lázně | 21.04 | 21.11 | 2 | ||
Horní Lipová | 21.18 | 21.18 | 2 | ||
Ramzová | 21.28 | 21.28 | |||
Ostružná | 21.32 | 21.33 | 3 | ||
Branná | 21.42 | 21.48 | 3 | ||
Nové Losiny | 21.54 | 21.54 | |||
Jindřichov na Moravě | 21.59 | 22.00 | |||
Potůčník | 22.04 | 22.04 | |||
Hanušovice | 22.10 | 22.11 | 3 | ||
Hanušovice Holba | 22.13 | 22.13 | |||
Raškov | 22.15 | 22.15 | |||
Bohdíkov | 22.18 | 22.18 | 4 | ||
Komňátka | 22.21 | 22.21 | |||
Ruda nad Moravou | 22.24 | 22.25 | 3 | ||
Bartoňov | 22.27 | 22.27 | |||
Bohutín | 22.30 | 22.30 | |||
Bludov lázně | 22.33 | 22.33 | |||
Bludov | 22.36 | 22.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci