Os 2532 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.06 | 6 | |||
Benešov u Prahy | 14.03 | 2 | |||
Mrač | 14.09 | 14.09 | |||
Čerčany | 14.12 | 14.13 | 1 | ||
Pyšely | 14.15 | 14.15 | |||
Čtyřkoly | 14.17 | 14.18 | |||
Senohraby | 14.21 | 14.22 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 14.24 | 14.24 | |||
Mnichovice | 14.27 | 14.28 | |||
Strančice | 14.31 | 14.32 | 2/3 | ||
Světice | 14.35 | 14.35 | |||
Říčany | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 14.42 | 14.43 | |||
Praha-Uhříněves | 14.46 | 14.46 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 14.49 | 14.49 | |||
Praha-Hostivař | 14.52 | 14.52 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 14.56 | 14.56 | |||
Praha-Vršovice | 15.01 | 15.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci