Os 2513 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 7.53 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.50 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 6.54 | 6.55 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 6.58 | 6.59 | |||
Praha-Hostivař | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 7.06 | 7.07 | |||
Praha-Uhříněves | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 7.13 | 7.13 | |||
Říčany | 7.16 | 7.17 | 1 | ||
Světice | 7.20 | 7.21 | |||
Strančice | 7.24 | 7.25 | 1/2 | ||
Mnichovice | 7.28 | 7.28 | |||
Mirošovice u Prahy | 7.31 | 7.32 | |||
Senohraby | 7.34 | 7.34 | 2 | ||
Čtyřkoly | 7.38 | 7.38 | |||
Pyšely | 7.40 | 7.41 | |||
Čerčany | 7.43 | 7.44 | 2 | ||
Mrač | 7.46 | 7.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci