..: Trasa vlaku Os 19030 - JŘ 2010 :..
Os 19030
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou  17.18  3
  Dobříš   16.16 1
  Stará Huť  16.18 16.18 
  Mokrovraty  16.23 16.23 
  Malá Hraštice  16.30 16.30 
  Nová Ves pod Pleší  16.35 16.35 
  Mníšek pod Brdy  16.41 16.48 3
  Rymaně  16.49 16.49 
  Čisovice  16.55 16.56 3
  Bojanovice  16.59 16.59 
  Bojov  17.02 17.02 
  Klínec  17.06 17.06 
  Měchenice  17.12 17.13 2
  Skochovice  17.15 17.15 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci